natěračské práce kontaktujte nás Najdete nás na fLICKR Najdete nás na Facebooku Najdete nás:
VOLEJTE KDYKOLI +420 605 162 558

Služby malířů

" Malování je snadné, když neumíte malovat. Jakmile malovat umíte, je tomu právě naopak."
- Edgar Degas

Naše služby
Provádíme profesionálně veškeré malířské práce

Provádíme profesionálně veškeré malířské práce a natěračské práce v interiérech a exteriérech. Specializujeme se na nanášení nátěrových hmot vysokotlakým nástřikem AIRLESS.

Používáme osvědčené pracovní techniky a nejnovější technologické postupy, které nám jsou vzhledem k perfektnímu zaškolení zcela vlastní.

img

Malířské práce
Naši malíři REMALBY zrealizují pro Vás malířské práce

Naši malíři REMALBY zrealizují pro Vás malířské práce, dnes více než kdy jindy, dle Vašich nejnáročnějších požadavků. Malíři REMALBY zhotoví malířské práce v jakémkoli rozsahu, v odpovídající kvalitě a se zaměřením na detail každého projektu. Malířské práce provádějí naší malíři v celé České republice a zahraničí.

Disponujeme nejenom dostatečným počtem v oboru vyučených a profesionálně vyškolených pracovníků ale také máme k dispozici dostatečnou kapacitu potřebného materiálu a tím jsme schopni realizovat projekty velkého rozsahu (developerské projekty, renovace historických budov v spolupráci s architekty a památkovým úřadem aj.) ale i projekty menšího rozsahu pro firmy, (komerční prostory) a soukromou sféru.

Naší kvalifikovaní malíři jsou připravení zhotovit malířské práce za použití tuzemských a zahraničních malířských nátěrových hmot v stovkách odstínů míchanými a dodávanými našimi dodavateli.

Prováděné malířské práce:

Malby bytových prostor (byty jednotlivě, bytové domy, rodinné domy aj.)
Malby developerských projektů
Malby historických budov
Malby kancelářských prostor, hotelů
Malby garáží, sklepů, schodišť
Malby škol, školek aj.

contact

Vy si jen vysněte - My Vám vymalujeme
Proměňte s námi vysněný interiér nebo exteriér na skutečnost.